Reference

Zateplení domu v obci Chotěšov

Zateplení ubytovny v Chotěšově v rámci Zelená úsporám, díky foukané izolaci Climatizer Plus o síle 30cm. Na základě spokojenosti zákazníka jsem získal další zakázky v rámci zatepelní jeho dalších objektů. Zateplení plochy 250 m²

» více

Zateplení hostince Prádlo

Zateplení starých stropů hostince v Prádle, kde jsem na celkové ploše 160 m² aplikoval 20cm foukané izolace Climatizer Plus. Nyní bude již všem návštěvníkům určitě teplo.

» více

Zateplení Šťahlavy

Zateplení sádrokartonových stropů rodinného domu s využitím foukané izolace Climatizer Plus o síle 25cm. Plocha pro zateplení činila 120 m2.

» více

Zateplení domu 1 Nezvěstice

Aplikace fouakné izolace na sádrokartonové stropy v novostavbě v Nezvěsticích. Celková plocha stropů byla 120m2 a sílu foukané izolace Climatizer Plus jsem zvolil po domluvě se zákazníkem 20cm.

» více

Zateplení Fary Touškov - foukaná izolace

Zateplení Fary v obci Touškov. Zateplení stávajících stropů mezi trámy. Vše bylo zajištěno pomocí foukané izolace CLIMATIZER Plus. Plocha 200 m2, 30 cm síla foukané izolace CLIMATIZER.

» více

Zateplení penzionu Nový Dvůr

Zde jsem zateploval Pension Paulík Nový Dvůr. I přes to, že se jedanlo o zateplení plochy 600 m², byli jsme hotovi již za dva dny. Dopomohlo k tomu také naše přespání přímo na místě. K zateplení jsem použil foukanou izolavi Climatizer...

» více

© Všechna práva vyhrazena Čechura izolace - foukaná izolace, partneři

webdesign Antstudio.cz