Reference

Zateplení domu Nezbavětice

Zde se jednalo o dodatečné zateplení původních stropů. Foukanou izolaci Climatizer Plus o síle 23cm jsem aplikoval mezi trámy. Zateplená plocha činila 125 m².

» více

Zateplení Měcholupy 2

U tohoto staršího domu v Měcholupech jsem aplikoval foukanou izolaci Climatizer Plus přímo do dutin stropů a celkově jsem tak mnohonásobně vylepšil zateplení domu. Plocha stropů činila 80 m² a vrstva foukané izolace tvořila 20cm. 

» více

Zateplení domu 3 Zhůř

Aplikace foukané izolace Climatiter Plus o síle 16cm, jako doizolování původní izolace z důvodu úniku tepla. Plocha původních stropů pro zateplení byla 80 m².

» více

Zateplení domu 2 Nezvěstice

Zakázka v Nezvěsticích, u které jsem foukanou izolaci Climatizer Plus aplikoval na stávající strop o ploše 80m2 a při síle izolace 20cm.

» více

Zateplení školních budov Štěnovice - CLIMATIZER

Rozsáhlý projekt, kde jsem zateploval školní budovy s plochou 1200 m². K zateplení jsem využil foukané izolace Climatizer Plus o síle 20cm.

» více

Zateplení domu v obci Chotěšov

Zateplení ubytovny v Chotěšově v rámci Zelená úsporám, díky foukané izolaci Climatizer Plus o síle 30cm. Na základě spokojenosti zákazníka jsem získal další zakázky v rámci zatepelní jeho dalších objektů. Zateplení plochy 250 m²

» více

© Všechna práva vyhrazena Čechura izolace - foukaná izolace, partneři

webdesign Antstudio.cz