Reference

Zateplení domu 5 Žákava

V rámci renovace celého rodinného domu jsem aplikoval foukanou izolaci Climatizer Plus na stávající i nové stropy v celkové ploše 120 m². Síla foukané izolace byla zvolena v tloušťce 20cm.

» více

Zateplení dílny a kanceláře Sulkov

V první části jsem zateploval dílny pomocí foukané izolace Climatizer Plus o síle 20cm. Jelikož zákazník zjistil, že na vytápění ušetří mnoho peněz a byl velice spokojen s provedením, na přes rok si mě pozval na zateplení sousedních kanceláří....

» více

Zateplení domu Nezbavětice

Zde se jednalo o dodatečné zateplení původních stropů. Foukanou izolaci Climatizer Plus o síle 23cm jsem aplikoval mezi trámy. Zateplená plocha činila 125 m².

» více

Zateplení domu 3 Nezvěstice

Zde probíhalo zateplení foukanou izolací Climatizer Plus. Jednalo se o přístavbu rodinného domu s bazénem o ploše 160m2 v Nezvěsticích. Zateploval jsem sádrokartonové stropy bez pochozích lávek. Síla izolace zde byla zvolena 30cm. 

» více

Zateplení domu 2 Nezvěstice

Zakázka v Nezvěsticích, u které jsem foukanou izolaci Climatizer Plus aplikoval na stávající strop o ploše 80m2 a při síle izolace 20cm.

» více

Zateplení školních budov Štěnovice - CLIMATIZER

Rozsáhlý projekt, kde jsem zateploval školní budovy s plochou 1200 m². K zateplení jsem využil foukané izolace Climatizer Plus o síle 20cm.

» více

© Všechna práva vyhrazena Čechura izolace - foukaná izolace, partneři

webdesign Antstudio.cz