Reference

Zateplení Nezvěstice

Zatepelní novostavby v Nezvěsticích, kde jsem blízko zateploval poté i další domy. Použil jsem foukanou izolaci Climatizer Plus o síle 20cm. Plocha pro zateplení činila 200 m².

» více

Zateplení domu 3 Zhůř

Aplikace foukané izolace Climatiter Plus o síle 16cm, jako doizolování původní izolace z důvodu úniku tepla. Plocha původních stropů pro zateplení byla 80 m².

» více

Zateplení Obecního úřadu a obecní hospody Žákava

Tento projekt můžeme rozdělit na dvě fáze v rozmezí jednoho roku. V prvním roce jsem zateploval obecní úřad v Žákavě, kde byla pro zateplení dutin ve stávajícím stropě foukaná izolace Climatizer Plus o síle 20cm. Následující rok přišlo na řadu...

» více

Zateplení Nevid

Zakázka, ve které jsem zateploval sádrokartonové stropy novostavby pomocí foukané izolace Climatizer Plus o síle 20cm. Celková plocha 200m².

» více

Zateplení Měcholupy 2

U tohoto staršího domu v Měcholupech jsem aplikoval foukanou izolaci Climatizer Plus přímo do dutin stropů a celkově jsem tak mnohonásobně vylepšil zateplení domu. Plocha stropů činila 80 m² a vrstva foukané izolace tvořila 20cm. 

» více

Zateplení dílny a kanceláře Sulkov

V první části jsem zateploval dílny pomocí foukané izolace Climatizer Plus o síle 20cm. Jelikož zákazník zjistil, že na vytápění ušetří mnoho peněz a byl velice spokojen s provedením, na přes rok si mě pozval na zateplení sousedních kanceláří....

» více

© Všechna práva vyhrazena Čechura izolace - foukaná izolace, partneři

webdesign Antstudio.cz