Reference

Zateplení - stropy a sklepy - Nýrsko

V celku rozsáhlá zakázka v rámci Zelaná úsporám. U tohoto zámečku jsem izoloval jak stropy, tak sklepy.  U stropů vše probíhalo podobně jako u podobných typů staveb. Foukaná izolace Climatizer Plus se tedy aplikovala do dutin. Izolace...

» více

Zateplení šikmin a stropů Plzeň, Slovany

V průběhu renovace vily došlo také na zateplení. Zákazník se zde rozhodnul pro aplikaci foukané izolace Climatizer Plus a po dohodě jsme zvolil sílu 20cm. Zateplovali jsme zde šikminy a stropy o celkové ploše 200 m².

» více

Zateplení Lakovny Žákava - foukaná izolace

Zatepelní sádrokartonových stropů lakovny V Žákavě. K zateplení byla využita foukaná izolace Climatizer Plus o síle 20cm. Celková plocha pro zateplení byla 600m2.

» více

Zateplení Žákava

Zateplení původních stropů rodinného domu v Žákavě. Veškeré zateplení bylo v rámci projektu Zelená úsporám a použil jsem foukanou izolaci Climatizer Plus o síle 30cm. Plocha všech stropů: 160m². 

» více

Zateplení Nezvěstice

Zatepelní novostavby v Nezvěsticích, kde jsem blízko zateploval poté i další domy. Použil jsem foukanou izolaci Climatizer Plus o síle 20cm. Plocha pro zateplení činila 200 m².

» více

Zateplení Obecního úřadu a obecní hospody Žákava

Tento projekt můžeme rozdělit na dvě fáze v rozmezí jednoho roku. V prvním roce jsem zateploval obecní úřad v Žákavě, kde byla pro zateplení dutin ve stávajícím stropě foukaná izolace Climatizer Plus o síle 20cm. Následující rok přišlo na řadu...

» více

© Všechna práva vyhrazena Čechura izolace - foukaná izolace, partneři

webdesign Antstudio.cz