Reference

Zateplení domu - Plzeň, Lobezská

V rámci Zelená úsporám jsem zateploval starší pavlačové domy, kde jsem k zateplení původních stropů použil foukanou izolaci Climatizer Plus o síle 28cm. Celková plocha zateplení činila 1000 m².

» více

Zateplení Nezvěstice

Zateplení novostavby v Nezvěsticích. Pro zateplení sádrokartonových stropů byla použita foukaná izolace Climatizer plus o síle 30cm a plocha zateplených stropů byla 120 m².

» více

Zateplení pensionu Klatovy

Zde jsem použil minerální foukanou izolaci ISOVER a aplikoval jsem jí na plochu 70 m². Sílu jsem po domluvě se zákazníkem zvolil 22cm.

» více

Zateplení Koterov pultová střecha

Zde jsem opět konkurenční souboj s konkurencí a nakonec jsem vyhrál zakázku já. Jednalo se zde o zateplení řadového domu v rámci Zelená úsporám se stropy o ploše 110m2 a síla foukané izolace byla zvolena 22cm.  K aplikaci stačil pouze jeden...

» více

Zateplení Žákava

V rámci projektu Zelená úsprám jsem zateploval stávající strop rodinného domu v Žákavě pomocí foukané izolace Climatizer Plus o síle 30cm. Plocha zateplených stropů činila 100m2.

» více

Zateplení - stropy a sklepy - Nýrsko

V celku rozsáhlá zakázka v rámci Zelaná úsporám. U tohoto zámečku jsem izoloval jak stropy, tak sklepy.  U stropů vše probíhalo podobně jako u podobných typů staveb. Foukaná izolace Climatizer Plus se tedy aplikovala do dutin. Izolace...

» více

© Všechna práva vyhrazena Čechura izolace - foukaná izolace, partneři

webdesign Antstudio.cz